... jest Pan ciekawym człowiekiem.


 

 

@

 

----- Original Message -----

From: anusiewicz_p@poczta.onet.pl
To: mkurc@wp.pl
Sent: Thursday, March 31, 2005 12:11 AM
Subject: z Drohiczyna


(Ante Scriptum: Tym razem "piszę ze swojej prywatnej skrzynki", przede wszystkim dlatego, że jest już późno i chyba niewiele osób siedziałoby o tej porze w biurze; odzywam się więc ze swego mieszkania). 

 

 

Szanowny Panie Michale, cieszę się z faktu, że mogę zamienić z Panem parę słów. Pańskie DZIEŁA FOTOGRAFICZNE (celowo piszę dużymi literami, choć znam Pana od kilku tygodni, a szkoda...) i "poszukiwania" w świecie, który nas otacza, pozwalają mi twierdzić, że jest Pan ciekawym człowiekiem. Człowiekiem, od którego można się wiele uczyć (choć nie ze wszystkim zgadzać). Postanowiłem z wielkim zainteresowaniem "śledzić" Pańskie dokonania, głównie fotograficzne. I nie chodzi mi w tym wszystkim o polemikę (a jest z czym polemizować), ale przede wszystkim o głębię przeżyć estetycznych jakie niesie ze sobą Pańska twórczość. 

 

Galeria m / Quo vadis? 

 

 

Co do materiałów związanych z wizytą Ojca św. Jana Pawła II w Drohiczynie: nie mam przemówień w formie elektronicznej. Są one dostępne w formie pisanej.

Przekazując Ks. Biskupowi pozdrowienia od Pana, wspomniałem o projekcie galerii pt.: "Witaj ziemio podlaska...". Ks. Biskup powiedział, żeby zaprosić Pana do Drohiczyna, aby przekazać materiały i porozmawiać na temat wystawy. A więc zapraszam do Drohiczyna. Najbliższy możliwy termin to sobota, 2 kwietnia br. Później będzie trudniej gdyż wyjeżdżamy do Chorwacji. Wracamy około 9 kwietnia. Proszę o kontakt:...

 

Czekam na znak. 

 

Z wyrazami szacunku 

ks. Paweł Anusiewicz

sekretarz Biskupa Drohiczyńskiego

 

 

 


Copyright © design and photos by Michał Kurc