NAJLEPSZE STRONY SOKOŁOWA


 

Rok 1980. Podczas rodzinnych spacerów odwiedziliśmy to miejsce. 

Tu w dniu 17 listopada 1943 roku hitlerowcy rozstrzelali 10 Polaków.

 

  

FINAŁ KONKURSU 

"NAJLEPSZE STRONY SOKOŁOWA"

 

26 maja 2001, na festynie miejskim poznaliśmy laureatów I edycji organizowanego przez nasz portal konkursu "Najlepsze strony Sokołowa". W rywalizacji uczestniczyły serwisy internetowe związane w jakiś sposób z naszym miastem lub powiatem sokołowskim: tematycznie bądź przez swoich autorów. Jury, w postaci internautów (z każdego końca świata, bo głosowała nawet Polonia z Nowej Zelandii) wybrało najlepsze serwisy, a Burmistrz Miasta ufundował nagrody: za 3 pierwsze miejsca oraz nagrodę specjalną (poza konkursem) - dla najlepszego webmastera. Oto laureaci I edycji:

  

1 miejsce: artysta fotografik p. Michał Kurc, za serwis "Fotografika i nie tylko"
  2 miejsce: amatorska sieć komputerowa "Landia", za serwis www.landia.prv.pl
  3 miejsce: Sebastian Skowronek, sa stronę domową www.sebsko.prv.pl

 

Nagroda specjalna dla najlepszego webmastera: Maciej Tomaszewski, za serwis harcerstwo.sokolowpodl.pl

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy zapału do dalszej pracy!

 

Pan Michał Kurc odbiera w nagrodę kamerę internetową.

 

Pamiątkowa fotka z władzami miasta

 

i rozmowa  z p. Michałem Kurcem.

 

 

 

Dziękuję Panu Bogusławowi Karakuli Burmistrzowi Miasta Sokołowa Podlaskiego oraz Panu Jerzemu Maksjanowi Zastępcy Burmistrza Miasta za wyróżnienie mnie nagrodą oraz za serdeczną rozmowę i okazane zainteresowanie - docenienie mojej twórczości artystycznej i działalności w Internecie.

   Serdeczne podziękowania składam także Panu Piotrowi Millerowi webmasterowi serwisu informacyjnego miasta za pomysł konkursu, jego prowadzenie i promowanie mojej strony na portalu sokolowpodl.pl

Szczególne podziękowania wszystkim Internautom, którzy głosowali na moją stronę :)

 

Fotografie: Piotr Miller

 Gazeta Węgrowska Nr 23, rok 2001

 

  Sokołowski sukces Michała Kurca 

Dwudziestego szóstego maja, podczas festynu miejskiego w Sokołowie Podlaskim, ogłoszone zostały wyniki I edycji konkursu "Najlepsze strony Sokołowa", Chodziło tu oczywiście o strony internetowe, a w konkursie tym startował także nasz węgrowski artysta fotografik Michał Kurc

Regulamin konkursu pozwalał na to aby w szranki stanęły osoby związane w jakiś sposób z Sokołowem, a Michał Kurc do nich właśnie należy. 

Jury - internauci z całego prawie świata (glosowali nawet z Nowej Zelandii) wybrało najlepsze serwisy i miło nam donieść, że nasz przedstawiciel Michał Kurc zwyciężył z ogromną przewagą, dystansując drugiego na liście aż o 99 punktów. 

Michał Kurc otrzymał nagrodę za serwis "Fotografika i nie tylko". Serdecznie gratulujemy, wierzymy jednocześnie, że nasz laureat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję napisać o jego sukcesach.

 

Antoni Jurkowski

 
Copyright © design and photos by Michał Kurc