Spotykamy się w Gródku... 2015


 

2015-09-23

"I jesień radość niesie"

 

...  Pod takim hasłem spotykamy się w Gródku „na grillu”, by powspominać dawne lata, kiedy to Ośrodek Wypoczynkowy w Gródku nad Bugiem był miejscem sobotnio-niedzielnych imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych. 

Snuć wspomnienia pomoże pokaz multimedialny pięknych zdjęć artysty-fotografika Michała Kurca z pleneru fotograficznego w 1977 roku. Można będzie zobaczyć siebie młodszych o blisko 40 lat. Ciągle zaganiani nie dostrzegamy, jak zmienił się Gródek, jak zmienili się jego mieszkańcy i my dawni wczasowicze. 

Takiej okazji nie można pominąć, tym bardziej, że właściciel ośrodka p. Andrzej Brochocki zgodził się przygotować smaczne i zdrowe dania po kosztach własnych tj. 30 zł od osoby. 

Zatem do zobaczenia w sobotę 3 października o godzinie 16. Dla członków związku emerytów zapewnimy transport. Odjazd autobusu z parkingu przy Sokołowskim Ośrodku Kultury o godzinie 15.30. Zgłoszenia uczestnictwa pod numerem telefonu 500 095 703. 

 

Oczywiście, grilowanie nie jest impreza zamkniętą. Będziemy radzi, jak dołączą do nas nasze dzieci i wnuki. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził, że razem rozruszamy Gródek, bo to magiczne miejsce na to zasługuje.

Marek Zarębski

 

  

 

 

 

 


Copyright © design and photos by Michał Kurc