Nad wodą 


      

 

        Galeria miniaturek zatytułowanych "Nad wodą" powstała w roku 2000. Przedstawiłem na nich piękno rzeki Liwiec oraz węgrowskiego Zalewu.

 

 


 


 


 


 


 


 


 

 

@

 

prof. dr hab. ROMAN ANTOSZEWSKI 

 


Date: Tue, 18 Jul 2000 08:00:42 +0000
Subject: Re: zaproszenie na strone


Uprzejmie dziękuje za słowa uznania. Zawsze odpowiadam z fałszywą skromnością w takich sytuacjach - .. Azali jestem godzien? ...
Natomiast z prawdziwa przyjemnością powędrowałem po Pana stronie i podziwiam, szczególnie motywy biologiczne (rzeka z całym światłem jest wspaniała!).
Na boku - co to za komunistyczni braciszkowie? Nigdy o tym nie słyszalem, a zbieram ciekawostki.
Sam tez fotografuje, ale kudy mi tam... Babrze się też 'skanografią' - i jako biolog widzę szanse w dokumentacji botanicznej. Przymierzam się tez do 'cyfrówki', ale czasu za mało, a zainteresowań tak wiele.
Ostatnio byłem w Polsce na promocji swojej książki. Bardzo jestem zbudowany odrodzeniem się 'patriotyzmu lokalnego'. Zostałem honorowym członkiem Towarzystwa Przyjaciół Lidzbarka Welskiego - jako Lidzbarzak z urodzenia!

Pozdrawiam antypodalnie i, jeśli nie ma Pan nic przeciwko temu, zamieszczę adres sieciowy Pana strony w mojej 'netografii'.


Roman Antoszewski

  Date: Sun, 8 Oct 2000 13:20:57 +0200
Subject: rzeka

 

Jestem pod wrażeniem Pańskich fotografii, zwłaszcza poetyckiej wizji Liwca. Bardzo miło jest oglądać świat przez pryzmat Pańskiego spojrzenia na, nie ma co ukrywać, szarą rzeczywistość. Obrazy Pańskie nastawiły mnie dzisiaj optymistycznie do tego co za oknem. Dziękuję.

 

Pozdrawiam

S. Kiersnowski


 


galeria m


Copyright © design and photos by Michał Kurc