Honorowy Obywatel Węgrowa. 

MARIUSZ KARPOWICZ

HONOROWYM OBYWATELEM WĘGROWA

 

Mocą uchwały Rady Miejskiej przyznano tytuł „Honorowego Obywatela Węgrowa” prof. Mariuszowi Karpowiczowi, historykowi sztuki, przyjacielowi naszego Miasta.

 

"Dni Węgrowa - historia i współczesność"

(fragment)

 

"Podniosły charakter miała także uroczysta sesja Rady Miejskiej Węgrowa, podczas której dokonano wręczenia prestiżowych tytułów szczególnie zasłużonym osobom. I tak mocą uchwały Rady Miejskiej przyznano tytuł „Honorowego Obywatela Węgrowa” prof. Mariuszowi Karpowiczowi, historykowi sztuki, przyjacielowi naszego Miasta. Zanim książka pana profesora „Cuda Węgrowa” ukaże się w sprzedaży, gość otrzymał od Przewodniczącego Kapituły Stowarzyszenia „Wiano” - Tomasza Kietlińskiego album z nastrojowymi fotografiami autorstwa Michała Kurca AFRP, który w obiektywie utrwalił cudowne miejsca w grodzie nad Liwcem."

Hanna Kietlińska

Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki

Starostwa Powiatowego

 

 

 

 


                                 

 

            

 

                                                   

 

                 

                                       >>> powiekszenie

 

 

 

Źródło: Dni Węgrowa – historia i współczesność /Wieści Węgrowskie Nr 43 9/2008

 

 

 

post scriptum

 

Z zaciekawieniem czytając kolejne "Wieści Węgrowskie" tym razem o tegorocznych Dniach Węgrowa, nie mogłem uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach. Przeczytałem w artykule "Dni Węgrowa - historia i współczesność" informację o nadaniu tytułu "Honorowego Obywatela Węgrowa" panu prof. Mariuszowi Karpowiczowi, któremu serdecznie Gratuluję! I tu miła niespodzianka, wzruszyłem się, przeczytałem kilka miłych i ciepłych słów o moim albumie i twórczości. Państwu Hannie i Tomaszowi Kietlińskim z całego serca bardzo dziękuję za pamięć i docenienie mojej twórczości. Stało się to w roku skromnego Jubileuszu, 10 lat mojej działalności w Internecie. Za co jeszcze raz niezmiernie dziękuję.

 

                                           Z serdecznościami Michał Kurc

 

26.09.2008


Copyright © design by Michał Kurc

Copyright © photos by Redakcja "Wieści Węgrowskie"