Sokołów Podlaski - z tamtych latPani Izabela Yamagata podczas pobytu (2016) w Sokołowie Podlaskim odwiedza dawny PeDeK - utrwalając parasolki kina plenerowego, czy dawną kawiarnię Niespodziankę, robiąc selfie - w tle kadry z filmów... Wspomina Powiatowy Dom Kultury, Dyskusyjny Klub Filmowy. Działalność ówczesnego dyrektora domu kultury pana Wacława Kruszewskiego...

 

"amerykański sen"?

Izabela Yamagata

 

... - nowa bohaterka 3 sezonu "Żony Hollywood". Premiera w poniedziałek, 13 lutego, o 22:30 w TVN.

 

Pani Izabela pochodzi z Sokołowa Podlaskiego, co wyczytać można na jej profilu na Facebooku. Jako dziecko – wówczas jeszcze Izabela Spaltabaka - mieszkała na ul. Świerkowej, później na Gałczyńskiego. Chodziła do Szkoły Podstawowej Nr 3 na Repkowskiej. W czasie stanu wojennego wyjechała do Austrii, a dwa lata później do USA. Zaczęła karierę w modellingu. 

- Pracowałam jako modelka dla katalogu ubrań dla kobiet. Ze względu na wiek - miałam 28 lat - nie mogłam już zrobić dużej kariery, ale chciałam nadal realizować swoje pasje – opowiada. - Założyłam Izel Modeling and Acting Studio, przez 12 lat przeszkoliłam 585 studentów. Więcej o mnie wkrótce będzie można zobaczyć w show TVN.


O swoim rodzinnym mieście i o Polsce nie zapomina. – Od pięciu lat z mężem wakacje spędzamy w Europie. Później on wraca do Kalifornii, a ja jadę do mojej kochanej Polski. W tym roku też przyjadę na 5 dni – mówi. – Odwiedzam też mój rodzinny Sokołów Podlaski, mam tam wciąż rodzinę i przyjaciółki: Wiesię Żółkowską, Hanię Małkus, czy Grażynkę Kołodziejską.
...
(BG/FOT. TVN)

 

Z Albumu Izy

Jako dziecko – wówczas jeszcze Izabela Spaltabaka - mieszkała na ul. Świerkowej...

 

Pierwsza komunia św.

Pamiątkowe zdjęcie przed kościołem parafialnym w Sokolowie podlaskim

 

                                   Z wycieczki do Warszawy. Izabela z mamą i kuzynką Basią.

 

Lata szkolne.

 

Obozy harcerskie.

 

Nad Wisłą - Warszawa.

***

Izabela z córeczką.

 

Rok 2016 w rodzinnym Sokołowie Podlaskim

... z przyjaciółkami z rodzinnego miasta: Hanią Małkus i Wiesią Żółkowską.

 

 

Facebook - profil Izabeli Yamagata

 

 

W zapowiedzi TVN do 3 serii „Żony Hollywood”

 

WYJĄTKOWE ŻONY HOLLYWOOD!

Jeszcze więcej charyzmatycznych bohaterek, zaskakujących historii i niebywałego luksusu.

Źródło: http://zonyhollywood.tvn.pl/wideo,2956,v/zobacz-zwiastun-3-sezonu,1591452.html

 

"... będziemy śledzić 6 wątków, opowiadających o kobietach, które pochodzą z Polski i odniosły sukces w USA. W nowej serii zmieniło się kilka uczestniczek - niektóre odeszły, doszły nowe twarze.

Źródło: http://zonyhollywood.tvn.pl/bohaterki,2959,p/laila-dyer,3502.html 


- Jest wśród nich wybuchowa para – matka z córką. Izabela Yamagata, była modelka oraz właścicielka agencji modelingowej, a obecnie perfekcyjna pani domu to urzekająca, piękna, ale także stanowcza i wymagająca kobieta. Do swojego ogromnego domu zaprosiła dorosłą już córkę i wnuka. Niestety, w przypadku tych pań, nie ma mowy o rodzinnej sielance – zapowiada ten wątek producent „Żon Hollywood”. - Gdyby porównać ich relacje do ostrej potrawy, to byłoby to najbardziej pikantne curry, jakie w życiu jedliście. Nadopiekuńczość matki spowodowana beztroską jej 30-letniej córki, rodzi wiele gwałtownych i głośnych dyskusji. A te zazwyczaj kończą się, choć nie tak szybko, cichymi dniami w ich rezydencji. Jednak tak żywiołowe temperamenty łączy tak wielka miłość, że tylko chwilę mogą trwać w milczeniu… Ale potem z naładowanymi akumulatorami rozpoczynają kolejną bitwę.
" - TVN. 

Laila Dyer i Izabela Yamagata. Źródło: Fb profil Lailia Dyer. Fot. TVN

 

Laila Dyer... "Przebojowa, urocza, seksowna i otwarta kobieta. To bardzo silna osobowość z wybuchowym temperamentem. Niewykluczone, że odziedziczyła go po mamie – Izabeli Yamagacie. Ma 5-letniego syna Christana..." - Więcej na stronie Żony Hollywood Izabela Yamagata to piękna kobieta, perfekcyjna pani domu oraz przedsiębiorcza i twardo stąpająca po ziemi matka, żona i babcia. Wierna swoim zasadom, stara się je zaszczepiać dzieciom – córce Laili oraz synowi – Giorgiowi. Lubi mieć wszystko pod kontrolą i jak lwica walczy o swoją rodzinę."  - Więcej na stronie Żony Hollywood

 

                                 - trzeba marzyć. I spełniać swoje marzenia...

 

Źródło: Fb profil Lailia Dyer, fot. TVN

 

Serdecznie pozdrawiam Miłe i Piękne Panie...

 

 

 

na stronie od 2017.01.29

 

 

 


Copyright © design and Michał Kurc

Copyright © photos by Izabela Yamagata, Lailia Dyer