DNI WĘGROWA 2012
571 lat praw miejskich Węgrowastrona 3

 

Sebastian Kurek - zwyciężył w Węgrowie.
Pani Jadwiga Snopkiewicz Zastępca Burmistrza Węgrowa i sędzia zawodów Pan Piotr Kwiatkowski z Federacji Strongman Harlem, tuż przed prezentacją dzisiejszych zwycięzców Pucharu Polski STRONG MAN w Węgrowie.


Na pamiątkowym zdjęciu Pani Jadwiga Snopkiewicz Zastępca Burmistrza Węgrowa w towarzystwie sędziego zawodów Pana Piotra Kwiatkowskiego, prowadzącego Pana Piotra Woltmana z Radia Eska i polskich siłaczy.

Strongmani Pucharu Polski STRONG MAN w Węgrowie: 29-letni Sebastian Kurek - zwyciężył w Węgrowie, Krzysztof Radzikowski - z Sebastianem Kurkiem będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Los Angeles. Pozostali: Sławomir Toczek, Mariusz Szafrański, Marcin Wlizło i Przemysław Brzoza.

 
Na scenie

PodobaMiSię

 

O sobie słów kilka:
Wykonujemy muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. PodobaMiSię to nie tylko muzyka. Do każdego koncertu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy swoisty kabaret który ma za zadanie przenieść widza w niecodzienny świat groteski. Zespół stwarza komiczny banał (często ubarwiony finezyjnymi przebraniami) dzięki któremu nawet zatwardziały pesymista z trzydziestoletnią depresją na karku oderwie się od szarej rzeczywistości i głośno ryknie śmiechem po 10 minutach naszego show :) W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć.

 

   

STRONA  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

dodano 2012.08.09.


Copyright © design and photos by Michał Kurc