Piękno małej Ojczyzny - piękno Polski 

Występ konkursowy w Węgrowie. Od lewej: Karina Guzek, Marta Buk, Krzysztof Parys, Wojciech Parys, Łukasz Głowiak, Robert Weber, Piotr Buk, Adam Kunysz.

Album 

Wesele Krzemienickie

Opracowanie zbiorowe pod przewodnictwem Alicji Haszczak

 

Pewnego czerwcowego dnia, poproszono mnie o wyrażenie zgody na nieodpłatną publikację niektórych moich zdjęć w albumie "Wesele Krzemienickie" z internetowej galerii 13 Festiwalu Obrzędów Weselnych, Węgrów 2009. 

W roku 2009 Zespół wystąpił na XIII Festiwalu Obrzędów Weselnych, oczarował publiczność i Jury i tym samym zdobył Grad Prix Festiwalu. Brawo!!! Dziękuję jeszcze raz za występ w Węgrowie.

 

Niektóre moje zdjęcia w albumie "Wesele Krzemienickie":

 

 

Miłą niespodzianką dla mnie, był upowszechniony w albumie - obok powyższego zdjęcia, cytatu z mojej strony: "pamiętamy słowa piosenki, że 13 wszystko zdarzyć się może, dlatego pozwoliłem sobie na przypomnienie statuetki Boryny Festiwalu Obrzędów Weselnych Biesiady Weselnej w Węgrowie, która według mnie powinna towarzyszyć Festiwalowi cały czas. 
Moją statuetkę Boryny wręczam Młodej Parze oraz Zespołowi Regionalnemu "Wesele Krzemienickie" z Krzemienicy. Przy tej okazji należy wspomnieć autora widowiska Józefa Kluza, od którego to wszystko się zaczęło w roku 1947."

 

Węgrów 2009. Od lewej: Katarzyna Chylińska, Aneta Bieniasz, Krzysztof Parys, Magdalena Panek, Katarzyna Jabłońska, Kamila Kędzior, Kamila Buk.

Skan, ze wspomnianym cytatem z mojej galerii 

XIII Festiwalu Obrzędów Weselnych - Węgrów 2009.

__________

Podpisy pod zdjęciami z albumu "Wesele Krzemienickie".

 

 

  


Copyright © design and photos by Michał Kurc