Z cyklu Węgrowskie klimaty - Na 12 fotografiachPewnego dnia udałem się do Szpitala Powiatowego im. Hanny Wolf w Węgrowie na badanie kardiologiczne. W rozmowie, pan doktor Tomasz Czerski, ordynator Oddziału Internistyczno - Kardiologicznego zaproponował mi wystawienie prac fotograficznych w holu na oddziale. Przystałem na tę propozycję i od 22 marca 2007 roku wystawiam 12 wybranych prac z cyklu Węgrowskie klimaty w Galerii "Kardia” - tak nazwałem galerię na Oddziale Internistyczno - Kardiologicznym. Jestem przekonany – i to nie tylko ja – że ukryte piękno naszego miasteczka, eksponowane na fotografiach, będzie miało pozytywny wpływ na osoby odwiedzające Galerię. 

Pomysłodawca Galerii "Kardia" - Pan Doktor Tomasz Czerski Ordynator Oddziału Internistyczno - Kardiologicznego Szpitala Powiatowego im. Hanny Wolf w Węgrowie.

 

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Tomaszowi Czerskiemu za pomysł i ciekawą propozycję upowszechniania fotografii w szpitalu. 

Także bardzo dziękuję Pani Hannie Kietlińskiej Naczelnikowi Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki Starostwa Powiatowego w Węgrowie za okazaną pomoc przy tej wystawie.

 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia zestawu prac, który eksponuję w Galerii "Kardia".

 

Michał Kurc

 

 

Na

12 

foto

grafiach

 

 

Węgrowskie

klimaty

 

Jedna z fundacji J.D. Krasińskiego: gmach kolegium księży komunistów mieszczący niegdyś seminarium i szkołę średnią.

 

 

 

Dom opieki dla osób starszych „Sarepta”, niegdyś plebania kościoła ewangelickiego.

 

przypominam - klawisz F11    
     

 

 

 

Kwiaty -  „z ogródka mojej babci”.

 

 

Wszystkim, życzę dużo zdrowia!

 

 


@

 

----- Original Message -----

From: Ania

To: Michał Kurc

Sent: Monday, March 26, 2007 7:17 PM

Subject: Uwaga Ziemia


Panie Michale bardzo cieszę się, że schodzi Pan czasem z kosmosu, żeby zrobić nowe zdjęcia z Ziemi, na które cierpliwie czekam bo bardzo tęsknię za Węgrowem i Liwem, mniemam, że jeśli tematem jest słońce to i tak to słońce nad Węgrowem - piękne. Bardzo podoba mi się pomysł z Kardią - jak miło musi być chorym gdy mogą obcować z Pana zdjęciami - w pięknie jest tyle optymizmu. Pozdrowienia dla Żony. Ania.

 


Życie Węgrowa

Numer pierwszy

 

Nietypową galerię nazwał 

Kardia czyli serce…
Galeria ma być odskocznią od szpitalnej rzeczywistości


Fotografie Michała Kurca z cyklu „Węgrowskie klimaty” tym razem oglądać można w holu… jednego z oddziałów Szpitala Powiatowego w Węgrowie.►►

Wieści Węgrowskie

Nr 4 (26)/2007 kwiecień 2007 r.

 

Galeria "Kardia" na Oddziale Kardiologicznym

 

Węgrowski artysta fotografik, Michał Kurc, umiejscowił Galerię "Kardia" w węgrowskim Szpitalu Powiatowym. ►►

 

Up

 

2007.03.22


Copyright © design and photos by Michał Kurc